Agencja POWER zorganizowała wyjazd dla najlepszych dystrybutorów firmy SCA na Volvo Ocean Race

9 października 2014, 13:25

[img:1]W dniach 4-7 października Agencja Power miała przyjemność zorganizować wyjazd dla pracowników i dystrybutorów firmy SCA Hygiene do Hiszpanii. Kulminacyjną atrakcją było uczestnictwo w pokazowych regatach prestiżowego rejsu dookoła świata Volvo Ocean Race, w którym bierze udział łódka sponsorowana przez firmę SCA Hygiene.

Start regat  ma miejsce w Alicante, w którego porcie na potrzeby rejsu została wybudowana specjalna wioska Volvo Ocean Village z pawilonem poświęconym łódce SCA. Warto wspomnieć, że ekipa SCA to pierwsza w historii regat całkowicie żeńska drużyna, w skład której wchodzi 14 kobiet z różnych części świata. 

W wyjeździe brało udział prawie sto osób z Polski, Czech i Słowacji, ponadto na miejscu podczas pobytu w Volvo Ocean Village oraz podczas uroczystej kolacji dołączyły do nas grupy z Węgier i Grecji. W sumie około 140 osób.

Pierwszego dnia poszczególne grupy wyleciały liniami Lufthansa ze swoich państw do Walencji w Hiszpanii. Po zakwaterowaniu udaliśmy się na odpoczynek do pokoi, w których zostały wcześniej przygotowane spersonalizowane prezenty w celu odpowiedniego oznaczania grupy (koszulki, polary, czapki firmy Helly Hansen z oficjalnymi nadrukami Volvo Ocean Race w kolorach drużyny SCA startującej w regatach). Po południu zwiedziliśmy słynne Miasteczko Sztuki i Nauki (Ciudad de las Artes y las Ciencias) w Walencji oraz miejscowe oceanarium. Tamtejsze oceanarium należy do największych i najbardziej spektakularnych obiektów tego typu na świecie, a ukoronowaniem pobytu był pokaz umiejętności akrobatycznych delfinów. Podczas kolacji mieliśmy okazję spróbować przystawek i potraw z tradycyjnej kuchni hiszpańskiej. Głównym punktem wieczoru było oficjalne powitanie oraz rozdanie nagród dla najlepszych dystrybutorów. Najlepsi zostali uhonorowani uczestnictwem w pokazowych regatach wraz z załogą na pokładzie łódki SCA. 

Następnego dołączyły do nas grupa dystrybutorów i pracowników SCA Hygiene z Węgier i Grecji. Po konferencji w hotelu Porta Maris udaliśmy się na rejs statkiem wokół portu w Alicante w celu obserwowania pokazowych regat. Podczas 3 godzinnego rejsu połączonego z lunchem odbyła się prezentacja poszczególnych zespołów biorących udział w regatach oraz dwa pokazowe wyścigi portowe, w których ekipa łódki SCA zajęła odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce. Zaszczytne miejsca rozbudziły marzenia o zajęciu miejsca na podium w całym Volvo Ocean Race. Po zakończeniu rejsu zwiedziliśmy wioskę Volvo wraz z pawilonem SCA, w którym mieliśmy okazję osobiście poznać uczestniczki biorące udział w regatach. Wieczorem udaliśmy się na kolację do portu w Alicante. Podczas uroczystej kolacji odbyły się pokazy flamenco, które porwały uczestników do aktywnego śpiewu i tańca. Występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Impreza trwała do późnych godzin nocnych zgodnie z kulturą hiszpańską. 

Kolejny dzień pobytu poświęciliśmy na przybliżeniu grupie kultury i atrakcji regionu Alicante. Rozpoczęliśmy od zwiedzania Zamku św. Barbary w Alicante, z którego mieliśmy okazję podziwiać zapierającą w dech piersiach panoramę miasta oraz wybrzeża Costa Blanca. Następnie udaliśmy się w podróż do Vilenny, aby finalnie zwiedzić jedną z największych winnic regionu i dowiedzieć się więcej na temat uprawy winorośli oraz produkcji wina. Po zakończeniu zwiedzania mieliśmy okazję degustować lokalne wina produkowane w obiekcie. Lunch zjedliśmy na dziedzińcu winnicy, gdzie menu składało się z typowo lokalnych potraw (m.in. gazpacho z królika i kurczaka, zupy mięsnej). Po wizycie w winnicy nie mogło zabraknąć prezentów - każdy dostał butelki lokalnego wina w specjalnie przygotowanych opakowaniach z logo firmy. 

Wieczorem w hotelu, podczas kolacji nastąpiło oficjalnie zakończenie imprezy.

 

[img:3][img:2][img:4][img:5][img:6][img:7]

Czytaj także

Shell V-POWER Show za nami 6 czerwca 2017

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show, wyjątkowa impreza dla fanów motoryzacji, która zgromadziła ponad 12.000 osób. Moc motoryzacyjnych atrakcji napędzana była nowym paliwem Shell V-Power. Gościem specjalnym imprezy był Kimi Räikkönen, uwielbiany przez publiczność fiński kierowca wyścigowy. Impreza wystartowała o godz. 10:00. Fani motoryzacji wraz ze swoimi...

Meetings Week Poland 2017 28 lutego 2017

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza na Meetings Week Poland 2017. W dniach 20-24 marca br. Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie będzie miejscem, gdzie spotkają się przedstawiciele branży MICE z całej Polski. 21 marca to dzień SBE - stowarzyszenie przygotowało wystąpienia gości, różnorodne spotkania i debaty skupione wokół tematu „Nie tylko event jest wyzwaniem". 21 marca -...

Pełen worek darów od Elfów SBE 6 grudnia 2016

Już po raz szósty Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprosiło przedstawicieli rynku eventowego do udziału w Elfach SBE – świąteczno-charytatywnej akcji, połączonej z podsumowaniem roku. Udział w tegorocznej akcji wzięli, jak co roku, przedstawiciele branży eventowej. Darczyńcami były zarówno firmy, jak i osoby prywatne związane z branżą. W tym roku dary zbierano dla jednego z warszawskich domów...

Elfy SBE - branża eventowa na rzecz potrzebujących 18 listopada 2016

Stowarzyszenie Branży Eventowej już po raz szósty wesprze najbardziej potrzebujących w ramach dorocznej akcji świąteczno-charytatywnej Elfy SBE. Członkowie obu organizacji spotkają się 1 grudnia, aby zebrać dary dla jednego z warszawskich domów dziecka oraz dla Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w Mazowieckim Parku...

pokaż wszystkie

Najnowsze video

Agencja Power Agencja Power 24 października 2017
reklama
reklama
reklama