Agencja POWER zorganizowała wyjazd dla najlepszych dystrybutorów firmy SCA na Volvo Ocean Race

9 października 2014, 13:25

[img:1]W dniach 4-7 października Agencja Power miała przyjemność zorganizować wyjazd dla pracowników i dystrybutorów firmy SCA Hygiene do Hiszpanii. Kulminacyjną atrakcją było uczestnictwo w pokazowych regatach prestiżowego rejsu dookoła świata Volvo Ocean Race, w którym bierze udział łódka sponsorowana przez firmę SCA Hygiene.

Start regat  ma miejsce w Alicante, w którego porcie na potrzeby rejsu została wybudowana specjalna wioska Volvo Ocean Village z pawilonem poświęconym łódce SCA. Warto wspomnieć, że ekipa SCA to pierwsza w historii regat całkowicie żeńska drużyna, w skład której wchodzi 14 kobiet z różnych części świata. 

W wyjeździe brało udział prawie sto osób z Polski, Czech i Słowacji, ponadto na miejscu podczas pobytu w Volvo Ocean Village oraz podczas uroczystej kolacji dołączyły do nas grupy z Węgier i Grecji. W sumie około 140 osób.

Pierwszego dnia poszczególne grupy wyleciały liniami Lufthansa ze swoich państw do Walencji w Hiszpanii. Po zakwaterowaniu udaliśmy się na odpoczynek do pokoi, w których zostały wcześniej przygotowane spersonalizowane prezenty w celu odpowiedniego oznaczania grupy (koszulki, polary, czapki firmy Helly Hansen z oficjalnymi nadrukami Volvo Ocean Race w kolorach drużyny SCA startującej w regatach). Po południu zwiedziliśmy słynne Miasteczko Sztuki i Nauki (Ciudad de las Artes y las Ciencias) w Walencji oraz miejscowe oceanarium. Tamtejsze oceanarium należy do największych i najbardziej spektakularnych obiektów tego typu na świecie, a ukoronowaniem pobytu był pokaz umiejętności akrobatycznych delfinów. Podczas kolacji mieliśmy okazję spróbować przystawek i potraw z tradycyjnej kuchni hiszpańskiej. Głównym punktem wieczoru było oficjalne powitanie oraz rozdanie nagród dla najlepszych dystrybutorów. Najlepsi zostali uhonorowani uczestnictwem w pokazowych regatach wraz z załogą na pokładzie łódki SCA. 

Następnego dołączyły do nas grupa dystrybutorów i pracowników SCA Hygiene z Węgier i Grecji. Po konferencji w hotelu Porta Maris udaliśmy się na rejs statkiem wokół portu w Alicante w celu obserwowania pokazowych regat. Podczas 3 godzinnego rejsu połączonego z lunchem odbyła się prezentacja poszczególnych zespołów biorących udział w regatach oraz dwa pokazowe wyścigi portowe, w których ekipa łódki SCA zajęła odpowiednio pierwsze i trzecie miejsce. Zaszczytne miejsca rozbudziły marzenia o zajęciu miejsca na podium w całym Volvo Ocean Race. Po zakończeniu rejsu zwiedziliśmy wioskę Volvo wraz z pawilonem SCA, w którym mieliśmy okazję osobiście poznać uczestniczki biorące udział w regatach. Wieczorem udaliśmy się na kolację do portu w Alicante. Podczas uroczystej kolacji odbyły się pokazy flamenco, które porwały uczestników do aktywnego śpiewu i tańca. Występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Impreza trwała do późnych godzin nocnych zgodnie z kulturą hiszpańską. 

Kolejny dzień pobytu poświęciliśmy na przybliżeniu grupie kultury i atrakcji regionu Alicante. Rozpoczęliśmy od zwiedzania Zamku św. Barbary w Alicante, z którego mieliśmy okazję podziwiać zapierającą w dech piersiach panoramę miasta oraz wybrzeża Costa Blanca. Następnie udaliśmy się w podróż do Vilenny, aby finalnie zwiedzić jedną z największych winnic regionu i dowiedzieć się więcej na temat uprawy winorośli oraz produkcji wina. Po zakończeniu zwiedzania mieliśmy okazję degustować lokalne wina produkowane w obiekcie. Lunch zjedliśmy na dziedzińcu winnicy, gdzie menu składało się z typowo lokalnych potraw (m.in. gazpacho z królika i kurczaka, zupy mięsnej). Po wizycie w winnicy nie mogło zabraknąć prezentów - każdy dostał butelki lokalnego wina w specjalnie przygotowanych opakowaniach z logo firmy. 

Wieczorem w hotelu, podczas kolacji nastąpiło oficjalnie zakończenie imprezy.

 

[img:3][img:2][img:4][img:5][img:6][img:7]

Czytaj także

FREE TIME FESTIWAL 2018 - PODSUMOWANIE 12 kwietnia 2018

Osiem stref „klimatycznych”, fantastyczna atmosfera, moc atrakcji, spotkania z podróżnikami i masa pomysłów, jak spędzać czas wolny: na łonie natury, w mieście, na wodzie, na rowerze, aktywnie i z kulturą za pan brat. Gdański FREE TIME FESTIWAL znowu oczarował publiczność! Imprezę odwiedziło 20 000 gości. Free Time Festiwal to kompleksowy przewodnik po atrakcjach turystycznych, kulturalnych,...

Zalety wizualizacji eventu 21 marca 2018

„Zalety i Metody Wizualizacji Eventu” innowacyjne podejście do organizacji wydarzeń! SBE znów zaskoczyło środowisko eventowe na Meetings Week Poland 2018. Od sześciu lat polskie stowarzyszenia działające w sektorze gospodarki przemysłu spotkań podejmują wyzwanie przygotowania kilkudniowego wydarzenia Meetings Week Poland (MWP). Corocznie, program tygodniowej konferencji prezentuje różnorodność...

POWER - Solidną Firmą i Tygrysem Biznesu 21 lutego 2018

Dobry początek roku dla Agencji POWER. Agencja została nagrodzona nagrodami „Solidna Firma” i „Tygrysem Biznesu” W lutym 2018 roku Agencja POWER odebrała dwie ważne dla niej nagrody „Solidnej Firmy” i „Tygrysy Biznesu”. Agencja została nagrodzona już 3 raz w konkursie „Solidna Firma” i otrzymała Srebrną Statuetkę. Gala rozdania certyfikatów dobyła się 9 lutego w Hotelu Novotel w Centrum...

Shell V-POWER Show za nami 6 czerwca 2017

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show, wyjątkowa impreza dla fanów motoryzacji, która zgromadziła ponad 12.000 osób. Moc motoryzacyjnych atrakcji napędzana była nowym paliwem Shell V-Power. Gościem specjalnym imprezy był Kimi Räikkönen, uwielbiany przez publiczność fiński kierowca wyścigowy. Impreza wystartowała o godz. 10:00. Fani motoryzacji wraz ze swoimi...

pokaż wszystkie

Najnowsze video

Agencja Power Agencja Power 24 października 2017
reklama
reklama
reklama