Pełen worek darów od Elfów SBE

6 grudnia 2016, 10:39

[img:1] kontakt Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE tel: 508 458 871 zobacz stronę www Już po raz szósty Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprosiło przedstawicieli rynku eventowego do udziału w Elfach SBE – świąteczno-charytatywnej akcji, połączonej z podsumowaniem roku. Udział w tegorocznej akcji wzięli, jak co roku, przedstawiciele branży eventowej. Darczyńcami były zarówno firmy, jak i osoby prywatne związane z branżą. W tym roku dary zbierano dla jednego z warszawskich domów dziecka oraz dla Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO.


Elfy SBE to coroczna akcja charytatywna prowadzona przez Stowarzyszenie Branży Eventowej od 2011 roku. Przed Świętami Bożego Narodzenia członkowie SBE, a także zaproszeni goście, zbierają wspólnie dary dla wybranych ośrodków pomocy i potrzebujących osób. Wspólna akcja charytatywna łączy i integruje branżę w szczytnym celu.  

Spotkanie poprowadziła Aleksandra Mikołajczyk, która od grudnia br. zasiliła szeregi członków niezależnych SBE. Podczas części oficjalnej Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE, oraz Olga Krzemińska-Zasadzka, Wiceprezes Zarządu SBE, opowiedziały o dorocznej akcji Elfy SBE oraz o placówkach, które wspierane były podczas tej edycji. Po części oficjalnej wystąpił Chór Grochów. Gospodarzem wydarzenia oraz partnerem strategicznym był Park Miniatur Woj. Mazowieckiego, dawna siedziba Banku Wilhelma Landaua.

Było nam niezmiernie miło gościć członków Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także ich gości w naszych progach. Miejsce to zabytkowe, secesyjne wnętrze gmachu dawnego Banku „Wilhelm Landu”, wzniesionego na początku XX wieku. Budynek niemal niezniszczony przetrwał II wojnę światową, dzięki czemu możemy cieszyć się oryginalnymi wnętrzami m.in. dawnej sali operacyjnej banku, w której goście Gali ELFY SBE mieli okazję się spotkać. Obecnie jest to siedziba Park Miniatur Woj. Mazowieckiego – instytucji nastawionej na działalność kulturalną i edukacyjną w zakresie szerzenia kultury i historii m. st. Warszawy – powiedziała  Maria Wardzyńska, przedstawicielka Parku Miniatur.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji Elfów SBE była również firma Accata Catering, która dołączyła do grupy członków SBE w sektorze podwykonawcy. Partnerami wydarzenia byli: Aleksandra Mikołajczyk, Rent Desing, Marcin Szajnfeld, który zadbał o oprawę fotograficzną. Patronami medialnymi: MICE Poland, OOH Event, MeetingPlanner.pl, kreatorzy.eu, Salebiznesowe.pl, mojekonferencje.pl, sterfamice.pl, konferencje.pl., 4swiaty.com.   

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem i wspólnie z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania twórcą (organizatorem) Studium Podyplomowego Event Management. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych i biznesowych.

 Galeria wydarzenia:

[img:2][img:4][img:3][img:5]

 

Czytaj także

FREE TIME FESTIWAL 2018 - PODSUMOWANIE 12 kwietnia 2018

Osiem stref „klimatycznych”, fantastyczna atmosfera, moc atrakcji, spotkania z podróżnikami i masa pomysłów, jak spędzać czas wolny: na łonie natury, w mieście, na wodzie, na rowerze, aktywnie i z kulturą za pan brat. Gdański FREE TIME FESTIWAL znowu oczarował publiczność! Imprezę odwiedziło 20 000 gości. Free Time Festiwal to kompleksowy przewodnik po atrakcjach turystycznych, kulturalnych,...

Zalety wizualizacji eventu 21 marca 2018

„Zalety i Metody Wizualizacji Eventu” innowacyjne podejście do organizacji wydarzeń! SBE znów zaskoczyło środowisko eventowe na Meetings Week Poland 2018. Od sześciu lat polskie stowarzyszenia działające w sektorze gospodarki przemysłu spotkań podejmują wyzwanie przygotowania kilkudniowego wydarzenia Meetings Week Poland (MWP). Corocznie, program tygodniowej konferencji prezentuje różnorodność...

POWER - Solidną Firmą i Tygrysem Biznesu 21 lutego 2018

Dobry początek roku dla Agencji POWER. Agencja została nagrodzona nagrodami „Solidna Firma” i „Tygrysem Biznesu” W lutym 2018 roku Agencja POWER odebrała dwie ważne dla niej nagrody „Solidnej Firmy” i „Tygrysy Biznesu”. Agencja została nagrodzona już 3 raz w konkursie „Solidna Firma” i otrzymała Srebrną Statuetkę. Gala rozdania certyfikatów dobyła się 9 lutego w Hotelu Novotel w Centrum...

Shell V-POWER Show za nami 6 czerwca 2017

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show, wyjątkowa impreza dla fanów motoryzacji, która zgromadziła ponad 12.000 osób. Moc motoryzacyjnych atrakcji napędzana była nowym paliwem Shell V-Power. Gościem specjalnym imprezy był Kimi Räikkönen, uwielbiany przez publiczność fiński kierowca wyścigowy. Impreza wystartowała o godz. 10:00. Fani motoryzacji wraz ze swoimi...

pokaż wszystkie

Najnowsze video

Agencja Power Agencja Power 24 października 2017
reklama
reklama
reklama