Pełen worek darów od Elfów SBE

6 grudnia 2016, 10:39

[img:1] kontakt Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE Stowarzyszenie Branży Eventowej SBE tel: 508 458 871 zobacz stronę www Już po raz szósty Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprosiło przedstawicieli rynku eventowego do udziału w Elfach SBE – świąteczno-charytatywnej akcji, połączonej z podsumowaniem roku. Udział w tegorocznej akcji wzięli, jak co roku, przedstawiciele branży eventowej. Darczyńcami były zarówno firmy, jak i osoby prywatne związane z branżą. W tym roku dary zbierano dla jednego z warszawskich domów dziecka oraz dla Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO.


Elfy SBE to coroczna akcja charytatywna prowadzona przez Stowarzyszenie Branży Eventowej od 2011 roku. Przed Świętami Bożego Narodzenia członkowie SBE, a także zaproszeni goście, zbierają wspólnie dary dla wybranych ośrodków pomocy i potrzebujących osób. Wspólna akcja charytatywna łączy i integruje branżę w szczytnym celu.  

Spotkanie poprowadziła Aleksandra Mikołajczyk, która od grudnia br. zasiliła szeregi członków niezależnych SBE. Podczas części oficjalnej Marta Dunin-Michałowska, Prezes Zarządu SBE, oraz Olga Krzemińska-Zasadzka, Wiceprezes Zarządu SBE, opowiedziały o dorocznej akcji Elfy SBE oraz o placówkach, które wspierane były podczas tej edycji. Po części oficjalnej wystąpił Chór Grochów. Gospodarzem wydarzenia oraz partnerem strategicznym był Park Miniatur Woj. Mazowieckiego, dawna siedziba Banku Wilhelma Landaua.

Było nam niezmiernie miło gościć członków Stowarzyszenia Branży Eventowej, a także ich gości w naszych progach. Miejsce to zabytkowe, secesyjne wnętrze gmachu dawnego Banku „Wilhelm Landu”, wzniesionego na początku XX wieku. Budynek niemal niezniszczony przetrwał II wojnę światową, dzięki czemu możemy cieszyć się oryginalnymi wnętrzami m.in. dawnej sali operacyjnej banku, w której goście Gali ELFY SBE mieli okazję się spotkać. Obecnie jest to siedziba Park Miniatur Woj. Mazowieckiego – instytucji nastawionej na działalność kulturalną i edukacyjną w zakresie szerzenia kultury i historii m. st. Warszawy – powiedziała  Maria Wardzyńska, przedstawicielka Parku Miniatur.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji Elfów SBE była również firma Accata Catering, która dołączyła do grupy członków SBE w sektorze podwykonawcy. Partnerami wydarzenia byli: Aleksandra Mikołajczyk, Rent Desing, Marcin Szajnfeld, który zadbał o oprawę fotograficzną. Patronami medialnymi: MICE Poland, OOH Event, MeetingPlanner.pl, kreatorzy.eu, Salebiznesowe.pl, mojekonferencje.pl, sterfamice.pl, konferencje.pl., 4swiaty.com.   

Stowarzyszenie Branży Eventowej (SBE) – zrzesza agencje eventowe, podwykonawców eventów oraz lokalizacje. Działa na rzecz popularyzacji i profesjonalizacji polskiego rynku wydarzeń poprzez działania edukacyjne oraz pro-biznesowe zmierzające do budowania nowej jakości wsparcia dla polskiej branży eventowej. Jest inicjatorem i wspólnie z Fundacją na rzecz Wydziału Zarządzania twórcą (organizatorem) Studium Podyplomowego Event Management. Dąży do wypracowania wspólnych dla całej branży standardów działania z klientami i kontrahentami, do umacniania pozycji event marketingu wśród najbardziej docenianych narzędzi marketingowych i biznesowych.

 Galeria wydarzenia:

[img:2][img:4][img:3][img:5]

 

Czytaj także

Shell V-POWER Show za nami 6 czerwca 2017

4 czerwca na błoniach PGE Narodowego odbył się Shell V-Power Show, wyjątkowa impreza dla fanów motoryzacji, która zgromadziła ponad 12.000 osób. Moc motoryzacyjnych atrakcji napędzana była nowym paliwem Shell V-Power. Gościem specjalnym imprezy był Kimi Räikkönen, uwielbiany przez publiczność fiński kierowca wyścigowy. Impreza wystartowała o godz. 10:00. Fani motoryzacji wraz ze swoimi...

Meetings Week Poland 2017 28 lutego 2017

Stowarzyszenie Branży Eventowej zaprasza na Meetings Week Poland 2017. W dniach 20-24 marca br. Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie będzie miejscem, gdzie spotkają się przedstawiciele branży MICE z całej Polski. 21 marca to dzień SBE - stowarzyszenie przygotowało wystąpienia gości, różnorodne spotkania i debaty skupione wokół tematu „Nie tylko event jest wyzwaniem". 21 marca -...

Elfy SBE - branża eventowa na rzecz potrzebujących 18 listopada 2016

Stowarzyszenie Branży Eventowej już po raz szósty wesprze najbardziej potrzebujących w ramach dorocznej akcji świąteczno-charytatywnej Elfy SBE. Członkowie obu organizacji spotkają się 1 grudnia, aby zebrać dary dla jednego z warszawskich domów dziecka oraz dla Polskiej Fundacji Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym ECHO. Spotkanie odbędzie się 1 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w Mazowieckim Parku...

Olga Krzemińska-Zasadzka w jury międzynarodowego konkursu Eventex 19 października 2016

24–26 stycznia 2017 roku w Dublinie odbędzie się 7th Global Event Awards – siódma edycja konferencji i gali wieńczącej coroczny międzynarodowy konkurs dla profesjonalnych organizatorów eventów. Skupia on ponad 500 projektów ze świata wydarzeń z przeszło 50 krajów. W jego jury zasiada ponad 40 jurorów z całego świata, w tym trzy osoby z Polski – Agata Górska /Expo XXI/ oraz Rafał Rosiejak (VES)...

pokaż wszystkie

Najnowsze video

Agencja Power Agencja Power 24 października 2017
reklama
reklama
reklama