Agencja POWER - EVENT, INCENTIVE, CONFERENCE, SPORT

ul. Kowalczyka 1 lok. 31, 03-193 Warszawa (zobacz na mapie)
www.agencjapower.pl
tel.: +48 22 224 59 83
tel.: +48 22 224 59 84

IMPREZY:    FIRMOWE    WIECZORNE    INTEGRACYJNE    WYJAZDY MOTYWACYJNE

 

Agencja POWER – Event Incentive Conference Sport. Profesjonalny organizator wydarzeń i wyjazdów dla firm i instytucji. Laureat nagród: Solidna Firma 2014, Platynowy Certyfikat Polish Product 2014, Firma Roku /lata 2010-2013/, MP Power Awards 2012 – portalu Meeting Planner w kat. Team-building/Outdoor, medalu Meeting Planner w kategorii Wydarzenie/Usługa Roku, laureat Polskiego Internetu w kategorii "Rozrywka i Rekreacja" oraz certyfikatu „Wiarygodna Firma”.

Power to mieszanka energii, chęci działania i entuzjazmu z fachową wiedzą, doskonałą organizacją i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki połączeniu kreatywności z umiejętnością szczegółowego planowania wydarzeń i wyjazdów, jesteśmy dla naszych klientów wiarygodnym i sprawdzonym partnerem oraz zdobyliśmy zaufanie wielu firm, które regularnie korzystają z naszych usług.

Początki Agencji sięgają 1997 roku, kiedy rozpoczęliśmy organizację wyjazdów narciarskich. Stopniowo poszerzaliśmy swoją ofertę, aż w końcu staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji w Polsce. Nieustannie rozwijamy się, a z każdym dniem zdobywamy nowe doświadczenia.

Kultura naszej Firmy to niezmienne zasady: etyka w biznesie i życiu codziennym oraz lojalność pracowników. Pozwoliła nam ona zbudować stabilny wizerunek Agencji POWER jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera.

Należymy do SBE, SKKP, SOIT, SITE


Power Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa mazowieckiego nr 1279. 

 

IMPREZY FIRMOWE

 

Wyjazdy integracyjne, promocje nowych produktów, mityngi motywacyjne, imprezy okolicznościowe to nieodzowne elementy funkcjonowania wszystkich przedsiębiorstw. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy wiele oryginalnych scenariuszy z wykorzystaniem nowatorskich pomysłów oraz najnowszych osiągnięć techniki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem klienta komercyjnego. Jest to najbardziej rozbudowane ogniwo Agencji POWER reprezentowane przez doświadczonych event managerów, którzy nieustannie dopełniają wszelkich starań, aby sprostać wyznaczonym przez Państwa zadaniom.

Nasze wieloletnie doświadczenie i twórcza inwencja w organizacji imprez plenerowych, wieczornych, prestiżowych Gal, szkoleń, konferencji i wydarzeń specjalnych gwarantują Państwu wiele zaskakujących scenariuszów zabawy oraz perfekcyjną ich oprawę i realizację.

 ZOBACZ WIĘCEJ

 

IMPREZY WIECZORNE

 

Specjalizujemy się w imprezach wieczornych tematycznych. Zrealizujemy każdą Państwa fanaberię. Od zorganizowania karnawału weneckiego w środku zimy, przez przywołanie klimatu lat 20-tych, po bal przebierańców – najlepsze antidotum na pochmurne miny współpracowników. 

Potrafimy całkowicie dostosować scenografię, program wieczoru i garderobę do wybranego przez Państwa rodzaju zabawy. Przygotowujemy także wykwintne gale, bankiety firmowe, imprezy świąteczne i okolicznościowe. Wyzwania dopingują nas do szukania najlepszych rozwiązań.

 ZOBACZ WIĘCEJ

 

IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE

 

Organizując imprezy plenerowe, kładziemy szczególny nacisk na integrację grupy. Dzięki sprawdzonym metodom i formom aktywności solidaryzujemy uczestników (team-building), pomagamy przełamywać bariery i pokonywać własne słabości.

Nasze pomysły na imprezy w plenerze dostosowujemy do potrzeb Klienta, niezmienne pozostają jedynie główne cele eventu: zdrowy duch rywalizacji i wspaniała zabawa. Najchętniej imprezy plenerowe łączymy ze szkoleniem i wyznaczaniem celów dla zespołu. Każde takie „zgrupowanie” kończymy podsumowaniem i wyciągnięciem wniosków praktycznych dla dalszego funkcjonowania firmy.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

WYJAZDY MOTYWACYJNE

 

Zorganizowane wyjazdy zagraniczne to najlepsza forma motywacji i uznania zasług pracowników. To także świetny sposób wyrażenia wdzięczności Kluczowym Klientom Państwa firmy za dotychczasową współpracę. Oczywiście pod warunkiem, że będą dokładnie zaplanowane, bogate w atrakcje i zrealizowane w unikalnych miejscach, często niedostępnych dla zwykłych turystów. Firma PowerSport zaprasza na jedyne w swoim rodzaju wyprawy w najbardziej egzotyczne i ekscentryczne zakątki świata. W zależności od preferencji uczestników możemy zaproponować rejsy po Karaibach i wyspach tajskich, eksploracje Laponii, aktywny wypoczynek w górach Słowenii i kąpielisku Acapulco oraz wiele innych oryginalnych pomysłów na oderwanie się od rzeczywistości.

ZOBACZ WIĘCEJZapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej nietuzinkowej oferty.

 

Video

Agencja Power Agencja Power 22 marca 2017
Agencja Power Agencja Power 24 października 2017