WYJAZDY INTEGRACYJNE - PROJEK EFEKTYWNY

tel.: +48 32 746 01 00
adres:
ul. Xawerego Dunikowskiego 10 43-300 Bielsko-Biała
mapa dojazdu
49.809261 19.052569

 

 

Projekt Efektywny Events&Travel Sp. z o.o. to agencja eventowa oraz biuro podróży. Firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji grup zorganizowanych na terenie całej Europy. Agencja realizuje przeszło 250 wyjazdów firmowych, dostarczając tym samym atrakcje z zakresu szeroko rozumianej integracji, rozrywki, czy też edukacji. 

Warto również zaznaczyć, że Projekt Efektywny to także szeroka oferta turystyki grupowej, przeznaczonej dla Klientów biznesowych oraz podmiotów z sektora budżetowego.

Ponad 10 letnie doświadczenie przy realizacji wyjazdów integracyjnych dla firm, oraz szeroka gama autorskich scenariuszy team building plasuje Projekt Efektywny w czołówce polskich agencji eventowych, parających się profesjonalną integracją biznesu. 

OFERTA AGENCJI

 
 • Wyjazdy integracyjne – organizujemy wyjazdy firmowe w ujęciu kompleksowym, obejmującym transport, kwaterunek w wysokiej klasy sprawdzonych hotelach, panele integracyjne, rekreację oraz turystykę i niezbędne ubezpieczenia. 

 • Gry terenowe, zabawy plenerowe – jedną z najciekawszych ofert, jaką proponujemy są gry organizowane na terenie otwartym. Oferujemy przeszło 50 zróżnicowanych scenariuszy gier i zabaw terenowych przeznaczonych dla dorosłych, ale także dla dzieci. 

 • Gry team building – posiadamy jedną z największych ofert gier i zabaw integracyjnych dla firm, mających na celu integrację zespołów, a także zwiększenie poziomu współpracy, odbudowę relacji, czy też motywację do pracy. 

 • Imprezy tematyczne – zapraszamy wszystkich do świata wieczornych imprez z motywem, które ubarwią każdą nocną zabawę i sprawią, że uśmiech pojawi się na twarzach wszystkich uczestników. Słynne Casino Night, Quiz PRL, czy też Magia Kina to tylko drobna próbka naszych możliwości. 

 • Organizacja pikników firmowych – gdy nadchodzi słoneczna pogoda warto skorzystać z bogatej oferty pikników firmowych. Oferujemy Państwu podróż na Dziki Zachód, a dla amatorów plaż, Hawajskie Party. Stęsknionym za dawną epoką proponujemy średniowieczne klimaty, a dla wymagających Klientów zorganizujemy piknik motywacyjny pt: Mamy tę moc! 

 • Szkolenia integracyjne – dla wszystkich poszukujących nieszablonowych form szkoleniowych proponujemy naszą ofertę szkoleń integracyjnych. Łączymy w niej praktyczne podejście warsztatowe, wraz z ujęciem zabawowym. 

 • Wyjazdy narciarskie dla firm – w okresach zimowych zorganizujemy dla Państwa niezapomniany wyjazd narciarski. Proponujemy polskie Beskidy, Tatry, czy też Karkonosze. Dla grup wyjeżdżających poza granicę Polski zapraszamy na narty do Austrii, Włoch, Francji, Słowacji, czy też Czech. 

 • Pomysły na imprezy – klienci którzy szukają pomysłu na wyjazdy integracyjne zapraszamy do działu pomysłów na imprezy, gdzie na pewno znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Inspirujemy i czerpiemy z tego wielką radość. 

 • Wycieczki integracyjne – amatorom turystyki proponujemy wycieczki do krajów europejskich. Dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń, płynących z klasycznych atrakcji turystycznych, ale także z turystyki aktywnej. 

Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy
do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 
Odpowiadamy zawsze tego samego dnia, 
pracujemy sprawnie i dostarczamy oferty 
maksymalnie do 2 dni roboczych

Skorzystaj z profesjonalnej i sprawdzonej agencji eventowej.
 

POMYSŁOWE IMPREZY I WYJAZDY INTEGRACYJNE!

Pomysły na imprezę z Projektem Efektywnym cechuje przede wszystkim dbałość o każdy szczegół eventu, doskonała synchronizacja wszystkich elementów scenariusza i absolutny profesjonalizm zaangażowanych osób. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, konstruujemy projekty ''szyte na miarę'' i podnosimy poprzeczkę coraz wyżej, tworząc naszymi pomysłami na imprezę nową jakość dla świadomego biznesu korporacyjnego, a także dla małych i średnich przedsiębiorstw.

UDANE WYJAZDY INTEGRACYJNE, TO POMYSŁOWE IMPREZY!

Stawiamy na kompleksowe, kreatywne i efektywne metody, nie spoczywamy na laurach i stale pogłębiamy relacje z polskim biznesem. Zdajemy sobie sprawę, że zaufanie poważnych graczy łączy się z wielką odpowiedzialnością. Naszymi pomysłami na integrację regularnie udowadniamy, że warto powierzyć nam organizację imprezy firmowej i cieszyć się z perfekcyjnego wyjazdu o progresywnym charakterze.

IMPREZA ZORGANIZOWANA OD A DO Z

W naszej ofercie znajduje się możliwość stworzenia kompleksowego planu imprezy integracyjnej dla firmy w oparciu o szczegółowy i w pełni profesjonalny program. Dysponujemy szerokim wachlarzem opcji i rozwiązań gwarantujących udaną imprezę integracyjną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy, na jakie aspekty położyć nacisk, aby klienci korzystający z naszych usług osiągnęli realne korzyści. Łączymy nowoczesne i oryginalne pomysły stricte rozrywkowe z zasadą budowania teamu i tworzenia więzi między pracownikami. Opracowane przez nas scenariusze opierają się na w pełni fabularnym przebiegu imprezy wraz z udziałem profesjonalnych aktorów, jak i animatorów, którzy dostarczają uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Imprezy firmowe zorganizowane przez Projekt Efektywny zawierają także szereg warsztatów oraz gier, które prowadzone są przez specjalistów danej branży. W ofercie znaleźć można:

 • pełne adrenaliny i emocji gry terenowe bazujące na dynamicznych zwrotach akcji,
 • spokojne, lecz pozwalające na zacieśnianie więzi pikniki,
 • jak i interesujące wyprawy i podróże ukierunkowane na zwiedzanie, poznawanie i szerzenie wiedzy na temat najpiękniejszych zakątków Europy.

OFERTA WYJAZDÓW MOTYWACYJNYCH

Wyjazdy motywacyjne to rozwiązanie, które może okazać się niezwykle interesujące dla grup zorganizowanych zarówno państwowych, jak i prywatnych podmiotów. Organizowane przez Projekt Efektywny wyjazdy motywacyjne to świetna okazja do integracji nie tylko dla pracowników danej firmy, ale przede wszystkim dla kluczowych klientów. Warto podkreślić, że podróże incentive to nie tylko okazja do zapoznania się, ale także niezwykle wyrafinowana opcja turystyki motywacyjnej, która oferuje osobom uczestniczącym w podróżach niezapomniane emocje i wrażenia, których próżno szukać w typowych wyjazdach turystycznych.

Nasze wycieczki integracyjne obejmują swoim zasięgiem całą Europę, a co więcej, organizujemy je przez cały rok, dzięki czemu na wszystkich uczestników czekają odmienne wrażenia. Do samego projektu wyjazdów motywacyjnych podchodzimy w pełni profesjonalnie – jako organizatorzy stawiamy na nieszablonowości, dlatego posiadamy tak szerokie grono zadowolonych Klientów. Chcąc zapewnić jak najlepsze warunki wyjazdów incentive, korzystamy z  bazy ponad dwóch tysięcy hoteli znajdujących się na terenie Europy, tym samym spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Organizując wyjazdy motywacyjne dla firm czy też wyjazdy czysto turystyczne, skupiamy się na zapewnieniu swoim klientom najwyższej jakości usług, zatem w ramach wyjazdów zajmujemy się rezerwacją najlepszych z możliwych hoteli, charakteryzujących się co najmniej 3 gwiazdkową kategoryzacją. W zapewnianiu najlepszej obsługi, wspieramy się polityką jakości ukierunkowaną typowo w stronę branży hotelowej i noclegowej. Niemniej ważną kwestią podczas organizowanych przez Projekt Efektywny wyjazdów motywacyjnych jest zapewnienie nie tylko odpowiednich warunków noclegowych, ale także warunków żywieniowych.

Stawiamy na pełne i tradycjonalne zaplecze gastronomiczne, które prócz zapewnienia stałych posiłków obejmuje także organizację:

 • regionalnych imprez tematycznych,
 • okolicznościowych bankietów,
 • wspólnego grillowania,
 • atrakcyjnych pikników,
 • posiłków podczas podróży.

Do atutów naszych wyjazdów motywacyjnych z pewnością należy zaliczyć także sprawdzonych przewoźników zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Zajmujemy się nie tylko organizacją przewozu, w ramach której wynajmujemy autokary, busy oraz transport dla osób indywidualnych, lecz także w danym zakresie zajmujemy się zapewnieniem ubezpieczeń oraz wszelkich wymaganych uprawnień. Dzięki profesjonalnemu podejściu do swojej pracy jesteśmy w stanie zagwarantować klientom bezpieczeństwo oraz transparentność w oferowanych usługach.

FILM

 

  

Aktualne oferty specjalne

Transakcja mafijna - integracyjna gra rzeczywista Transakcja mafijna - integracyjna gra rzeczywista

To pierwszy na rynku eventowym scenariusz gry rzeczywistej przygotowany w oparciu o realny świat, jaki nas otacza. Grupy policjantów lub gangsterów mają doprowadzić do...

gradient
OFERTA WYJAZDÓW MOTYWACYJNYCH OFERTA WYJAZDÓW MOTYWACYJNYCH

Wyjazdy motywacyjne to rozwiązanie, które może okazać się niezwykle interesujące dla grup zorganizowanych zarówno państwowych, jak i prywatnych podmiotów. Organizowane...

gradient
Teledysk firmowy. Impreza dla firm Teledysk firmowy. Impreza dla firm

Lip Dub - czyli specyficzny rodzaj teledysku, w którym grupa osób porusza ustami do wybranej - zazwyczaj popularnej i chwytliwej - piosenki. Lip Dub kręcony jest jednym...

gradient
Kino gatunku. Impreza integracyjna dla firm Kino gatunku. Impreza integracyjna dla firm

Jedną z najlepszych form integracji jest wspólne tworzenie czegoś, co na zawsze z nami zostaje, spontanicznego dzieła powstającego w atmosferze zabawy i kreatywnego...

gradient
Francuska impreza firmowa Francuska impreza firmowa

Kultura francuska wyróżnia się niezwykłym wyrafinowaniem i zmysłowością. Francja od wieków wyznacza również trendy i kierunki rozwoju Europy, głosząc hasło ,,wolność,...

gradient
W poszukiwaniu świętego Graala - impreza tematyczna W poszukiwaniu świętego Graala - impreza tematyczna

Kiedy nadchodzą cieplejsze dni, wiele firm planuje wyjazd integracyjny połączony z team buildingiem w plenerze. Projekt Efektywny oferuje wtedy cały szereg rozwiązań,...

gradient
Integracja zespołu on line. Zobacz katalog. Integracja zespołu on line. Zobacz katalog.

GRY INTEGRACYJNE ONLINE, INTEGRACJA ZDALNA PRACOWNIKÓW, TEAM BUILDING ONLINE Zdalna integracja pracowników (INTEGRACJA ONLINE) to wyjście naprzeciw...

gradient
Gry integracyjne dla firm Gry integracyjne dla firm

Wciągające imprezy integracyjne to my! Polecamy scenariusze budowane na podstawie całkowite zaskoczenie uczestników wyjazdu integracyjnego. Są oni nagle stawiani w trudnej...

gradient
Katalog eventowych atrakcji dla firm Katalog eventowych atrakcji dla firm

Projekt Efektywny to grupa eventowa, funkcjonująca na rynku MICE* na podstawie wieloletnich doświadczeń managerów realizujących projekty integracyjne, motywacyjne oraz...

gradient
Oryginalne pomysły na event Oryginalne pomysły na event

Projekt Efektywny to grupa eventowa, funkcjonująca na rynku MICE* w oparciu o wieloletnie doświadczenie manager’ów realizujących projekty integracyjne, motywacyjne oraz...

gradient
Pomysł na imprezę: gra detektywistyczna 'Kto zabił pokojówkę'? Pomysł na imprezę: gra detektywistyczna 'Kto zabił pokojówkę'?

Komisarz Policji Jan Zuber: "Gratuluję Państwu przejścia całego szkolenia, jesteście już bardzo blisko otrzymania legitymacji działu dochodzeniowego. Wszyscy spisaliście...

gradient
Decyzje: gra on line. Dramatyczna walka o życie... Decyzje: gra on line. Dramatyczna walka o życie...

Dramatyczna walka o życie uwięzionej osoby oparta na Twoich decyzjach... FABUŁA: Nasza propozycja wyznacza zupełnie nową ścieżkę na drodze profesjonalnej, emocjonującej...

gradient
Wojna płci, horror, duchy, tajemnica III Rzeszy Wojna płci, horror, duchy, tajemnica III Rzeszy

Weekend w nawiedzonym hotelu? Kto zabił jedną z pokojówek? Gdzie zniknęła część naszej grupy? Idealna kompilacja ofert na okres zimowy, gry oraz zabawy integracyjne,...

gradient
Porwanie Baltazara Gąbki. GRA TERENOWA Z HUMOREM Porwanie Baltazara Gąbki. GRA TERENOWA Z HUMOREM

„Porwanie Baltazara’’ to uniwersalna gra, oparta na motywach popularnego polskiego serialu animowanego, jednak wszelkie podobieństwa są zupełnie przypadkowe. Gra dostarcza...

gradient
Wyprawa na dorsze z instruktorem i obsługą Wyprawa na dorsze z instruktorem i obsługą

Wyprawy na połów dorsza to ciekawy i nieszablonowy sposób na animację czasu podczas firmowego wyjazdu integracyjnego. Wypływamy w otwarte morze z instruktorami na...

gradient
Bohaterowie kina akcji. Pomysł na imprezę firmową Bohaterowie kina akcji. Pomysł na imprezę firmową

Z myślą o klientach lubiących terenową przygodę stworzyliśmy naładowany emocjami scenariusz "Bohaterowie kina akcji". Państwa pracownicy wcielają się w role w słynnych...

gradient
Thriller Pokoje - gra kryminalna dla dorosłych Thriller Pokoje - gra kryminalna dla dorosłych

Gra horror pt: "Pokoje", czyli wciągająca do granic możliwości gra dla dorosłych, działanie pod presją czasu, zaskakujące zmiany akcji oraz niespotykane rozwiązanie zagadki...

gradient
Szpiegowska pułapka: escape the room Szpiegowska pułapka: escape the room

"Szpiegowska pułapka: escape the room" przenosi uczestników do świata brutalnej rywalizacji między tajnymi służbami największych światowych mocarstw. Wyjazd integracyjny,...

gradient
Nawiedzony hotel - gra integracyjna Nawiedzony hotel - gra integracyjna

Od dłuższego czasu w hotelu dzieją się dziwne rzeczy, w pokojach gościnnych pojawiają się nagle przedmioty nie należące do gości hotelowych, można umyć przez przypadek zęby...

gradient
Impreza integracyjna "INSPIRACJE" Impreza integracyjna "INSPIRACJE"

Wieczór tematyczny ''Inspiracje'' to prestiżowa i ambitna propozycja dla ludzi o szerokich horyzontach, przynosząca firmie realne korzyści. Uczestnicy wieczoru spotykają...

gradient
Mafijna transakcja pomysł na imprezę integracyjną Mafijna transakcja pomysł na imprezę integracyjną

To coś więcej niż gra miejska, to coś więcej niż gra fabularna, to coś więcej niż LARP, to PIERWSZY I JEDYNY W POLSCE scenariusz realistycznej gry grupowej pt: "Porachunki:...

gradient
Kto zabił pokówkę? Gra on line - wirtualna wersja kultowego scenariusza. Kto zabił pokówkę? Gra on line - wirtualna wersja kultowego scenariusza.

FABUŁA: Bestseller na rynku gier integracyjnych z kryminalnym tłem fabularnym. Autorska propozycja Projektu Efektywnego w wersji online. Uczestnicy eventu w podziale na...

gradient
Degustacja alkoholi - warsztaty online Degustacja alkoholi - warsztaty online

[DEGUSTACJA ALKOHOLI - WARSZTATY ONLINE. (Piwa, wódki, wina z całego świata - w Twoim domu). Zapraszamy na degustacją alkoholi online. Do Państwa dyspozycji przekazujemy...

gradient
Warsztaty filmowe. Emocjonujący dzień na planie filmowym Warsztaty filmowe. Emocjonujący dzień na planie filmowym

Prowadzone przez profesjonalistów warsztaty filmowe to wyrafinowana forma integracji, która pozwoli Państwa pracownikom na wyzwolenie twórczej ekspresji. Pierwszą z opcji...

gradient
Integracja on line? Gry integracyjne on line? Jak to działa? Integracja on line? Gry integracyjne on line? Jak to działa?

Integracja online to zupełnie nowy początek dla wielu firm na rynku eventowym, ale również rewolucja w myśleniu i korzystaniu z nowatorskich produktów osadzonych w świecie...

gradient
Copyright © INFOMUSIC 2019
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz